Image

Życzenia świąteczne i publikacja kolejnego numeru Index Scientia Cannabis

Opublikowane przez Artur w dniu 2018-12-24


Drodzy Stowarzyszeni i Sympatycy !

Chcielibyśmy złożyć wszystkim Wam najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, oraz nadchodzącego Nowego Roku 2019 ! Z tej okazji mamy dla Was mały prezent w postaci publikacji kolejnego, 2 numeru Index Scientia Cannabis ! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z treścią powyższego czasopisma.

Link do publikacji: https://www.cannabishouse.eu/Index_Scientia_Cannabis_2.pdf oraz w dziale Publikacje bezpośrednio na naszym portalu.

W najnowszym wydaniu znajdziecie między innymi: listę zgłoszonych przez nas badań, zestawienie zawartości konopi, w której poza znanymi wszystkim kanabinoidami znajdują się również terpeny, o których właściwościach coraz więcej się pisze i mówi. Dodatkowo zamieściliśmy w tym numerze publikacje do badania „Hipotetyczny, nowy model permisywno-reglamentacyjnej polityki narkotykowej jako propozycja racjonalizacji represji” prowadzonego przez naszego członka Rady Naukowej Piotra Grzegorczyka na podstawie którego już na dniach będziecie mogli odebrać surowiec badawczy w tworzonym i testowanym przez nas na potrzeby spełnienia wymagań instytucji państwowych zamkniętego modelu wewnętrznej dystrybucji. Instrukcja krok po kroku zostanie zamieszczona na naszej stronie najszybciej jak to możliwe a dodatkowo rozesłana informacja do wszystkich zarejestrowanych na naszym portalu www.cannabishouse.eu .

Więcej informacji już niebawem !
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.